Sukaupėme ilgametę patirtį šeimos teisės bei skyrybų srityje, todėl puikiai suprantame, kad skyrybos yra vienas iš sudėtingiausių gyvenimo sprendimų, kuri išgyvename kartu.
Todėl orientuojamės į kuo geresnį Jūsų pažinimą tam, kad galėtume kuo efektyviausiai, geriausiai ir sklandžiausiai lydėti Jus šiame žingsnyje ir atliepti maksimalius Jūsų lūkesčius.
Mūsų vertybė ir tikslas – padėti Jums ir prisiimti Jūsų rūpesčius suteikiant kvalifikuotas teisines paslaugas ir pasiekiant efektyviausią rezultatą net ir sudėtingiausiuose situacijuose.
Galimybė išsamiai aptarti savo situaciją ir gauti pradinę teisinę konsultaciją nemokamai.
Ilgametė praktinė patirtis ir aukštas profesionalumas šeimos teisės klausimais,
suteikiantys pasitikėjimą sprendžiant net sudėtingiausias situacijas.
Efektyvus ir operatyvus dokumentų tvarkymas, užtikrinantis sklandų procesą ir greitą proceso pabaigą.
Mūsų pagrindinė vertybė ir tikslas – sąžiningumas, žmogiškumas ir pagalba Jums. Suprantame, kad dažnu atveju net ir po skyrybų proceso buvę sutuoktiniai yra priversti palaikyti bendravimą tvarkant vaikų bei turtinius klausimus ateityje, todėl tik individualus požiūris į kiekvieną klientą leidžia mums pasiūlyti ir rasti išeiti iš sudėtingiausių situacijų, tam, kad ir po skyrybų mūsų klientai galėtų atkurti taikų bendravimą. Tokių būdu taupomos ne tik Jūsų lėšos ir laikas, tačiau ir tai kas vertingiausia – pagarbus bendravimas ateityje nepaisant gyvenimo vingrių. Šios vertybės skatina mus ieškoti kompromiso, o tuo pačiu ir ginti klientą nuo nesąžiningai primetamų sąlygų ginčo atveju. Šių tikslų pasiekimui turėjome sukaupti didelę praktinio teisinio darbo ir bendravimo patirtį, kad galėtume padėti Jums sudėtingoje ir įtemptoje gyvenimo situacijoje.
Pagalvokite, kaip norėtumėte padalinti santuokos metu įgytą turtą ir kokias kompensacijas mokėti, atsižvelgiant į pajamas.
Apsvarstykite, kaip tvarkysite santuokos metu įgytas bendras prievoles, įskaitant galimybę keisti prievolių vykdymo tvarką ir kreiptis į kreditorius dėl jų modifikavimo.
Pasvarstykite, kokia bendravimo su vaikais tvarka bus po skyrybų, atsižvelgiant į vaiko ir tėvų poreikius bei užimtumą.
Prieš konsultaciją preliminariai apskaičiuokite vaiko mėnesinius finansinius poreikius, siekiant nustatyti tinkamą išlaikymo sumą.
Santuoką galima nutraukti bendru sutarimu ir/arba jei sutuoktiniai nesusitaria geranoriškai dėl santuokos nutraukimo pasekmių – ginčo tvarka. Pirmuoju atveju visas procesas nuo kreipimosi į advokatą iki teismo sprendimo įsiteisėjimo gali užtrukti nuo 1,5 iki 2 mėnesiu. Nutraukiant santuoką ginčo tvarka proceso trukmę prognozuoti sudėtinga, kadangi tai priklauso nuo nesutarimų masto, įrodynėtinų aplinkybių procese, todėl procesas gali trukti nuo pusės metų ir daugiau.
Nutraukiant santuoką bendru sutarimu įprastai fiziniai posėdžiai nerengiami. Todėl Jums neteks gaišti laiko vykimui į teismą, taip pat, klientui įprastai neturi įtakos ir advokato veiklos vieta, kadangi dokumentų parengimo ir teismo procesas vyksta nuotoliniu būdu. Taip maksimaliai taupomas šalių laikas, o taip pat ir išlaidos teisinėms paslaugoms. Skiriantis ginčo tvarka šalių dalyvavimas pageidautinas ir/ar būtinas, įprastai vienas arba du parengiamieji teismo posėdžiai bei posėdis, kuriame byla nagrinėjama iš esmės. Visgi proceso metu gali kilti būtinumas gauti papildomus duomenis, įrodymus, taip pat, proceso eiga priklauso nuo šalių procesinio elgesio, todėl galimi atvejai, kuomet posėdžių skaičius didėja, atitinkamai, skiriantis ginčo tvarka didėja poreikis aktyvesnio kliento įsitraukimo į procesą, o taip pat ir teisinių išlaidų kaštai.
Bene dažniausias ir sudėtingiausias klausimas. Išlaikymas vaikui nustatomas pagal vaiko poreikius ir tėvų galimybes tokį išlaikymą teikti. Pagal Lietuvos teismų praktika orientacinis būtinas išlaikymas vaikui per mėnesį yra 1 minimalus darbo užmokestis. Ryšium su tuo nustatoma ir įrodinėjimo pareiga dėl mažesnio ir/ar didesnio išlaikymo priteisimo. Jeigu vienas iš tėvų nurodo mažesnio išlaikymo poreikį, atitinkamai jam tenka įrodyti mažesnius vaiko poreikius ir atvirkščiai, jeigu vienas iš tėvų reikalauja didesnio išlaikymo, jam tenka pareiga įrodyti didesnio išlaikymo poreikį. Todėl kiekvienu atveju šis klausimas vertinamas pagal individualią situaciją.
Visos teisės saugomos © 2024 | Advokatų kontora ITER LEX